Dėl oro sąlygų keičiasi paplūdimio tinklinio tvarkaraštis

Trečiadienio rytą į Kauną susirinkę ICG ‘2017 dalyviai surengė pirmąsias treniruotes Nemuno salos aikštynuose. Deja, vasaros orams nelepinant teisėjai priėmė sprendimą, kad bent kol kas dvi iš keturių aikštelių bus uždarytos.

Kaip teigė vyriausiasis varžybų inspektorius (super advisor) Aurelijus Zuoza, bent laikinai nuspręsta treniruočių ir varžybų nerengti dviejuose aikštelėse. ICG ‘2017 organizatoriai į aikšteles suvežė papildomo smėlio, tačiau tai norimo efekto nedavė – kritulių tiesiog buvo per daug.

Nuolat sekėme aikštelių būklę. Šiemet tokie orai – nuolat plaupia lietus. Savaitės pradžioje aikštelės buvo puikios būklės, tačiau vakar net kelis kartus labai stipriai lijo, todėl dvi aikštelės šiuo metu netinkamos žaisti“, – teigė A. Zuoza.

Viena iš laikinai uždarytų aikštelių nėra labai prastos būklės. Planuojama, kad jau artimiausiu metu joje bus galima žaisti.

Bet kokiu atveju, ketvirtadienį startuosiančiame ICG ‘2017 turnyre kovos prasidės dviejuose aikštynuose. Manoma, kad jau penktadienį tinkami rungtyniauti bus visi aikštynai.

Jau artimiausiu metu tvarkaraščiai bus pakeisti. Nuolat seksime aikštelių būklę ir elgsimės pagal situaciją“, – teigė A. Zuoza.